Výsledky krajského kola 2017/18 - Moravskoslezský kraj - kategorie EF

Zde můžete zobrazit: Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  
Kliknutím na mapku zobrazíte výsledky krajského kola v příslušném kraji.
mapka hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj
(wiki)

Moravskoslezský kraj, kategorie EF

Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  

Úspěšní řešitelé

Postupující do finále jsou zobrazení tučně.

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
1.Mielec Radomír96Ostrava - Zábřeh
2.Knápek Josef87Ostrava - Zábřeh
3.Fof Martin78 Opava
4.Bravanský Michal71Bílovec
5.Kubik Rudolf70,5 Třinec
6.Dvorský David69,5 Frýdek-Místek
6.Krčková Helena69,5 Opava
8.Karasová Sára62 Frýdek-Místek
9.Jasiok Adam59,5 Frýdek-Místek
10.Beckovský Martin57 Havířov - Město

Další řešitelé

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
11.Müllerová Barbora52 Dobrá
12.Kohut Matyáš51 Frýdek-Místek
12.Mrowiecová Anna51Český Těšín
14.Friedel Kryštof50 Frýdek-Místek
15.Dej Jonáš49Ostrava - Poruba
16.Kubačka Jan47Karviná-Nové Město
17.Hrbáč Tomáš42Ostrava - Poruba
18.Staník Lukáš40 Ostrava-Poruba
19.Müller Jakub38,5 Opava
20.Kreutziger Tomáš34 Frýdek-Místek
20.Vlčková Eliška34Karviná-Nové Město
22.Tesarčíková Zuzana31,5 Dobrá
23.Řapek Lukáš31Ostrava - Zábřeh
24.Božoňová Sára25Karviná-Nové Město
25.Stadtherrová Nikola24,5Karviná-Nové Město
26.Pavlincová Valerie24Český Těšín
27.Chorobik Jan23 Frýdek-Místek
27.Horehleďová Tereza23Orlová-Lutyně
29.Cholevíková Tereza22Orlová-Lutyně
29.Fedičová Karolína22Orlová-Lutyně
29.Gaj Marcel22 Ostrava-Poruba
29.Kanaloš Patrik22Ostrava
33.Mojžíšek Martin21,5Orlová-Lutyně
34.Heryán Michal19 Frýdek-Místek
35.Hradil Jan18 Frýdek-Místek
36.Šrámek Jakub14 Vítkov
36.Wrubel Petr14Český Těšín
38.Maslowski Marek11,5 Frýdek-Místek
39.Horečka Viliam10 Frýdek-Místek
39.Klos František10 Frýdek-Místek
41.Niemczyková Andrea7Ostrava
42.Kattan Adam5,5 Ostrava-Poruba
42.Konarský Jan5,5Ostrava
44.Hrubý Jakub3,5 Frýdek-Místek
45.Nogawczyková Ema3Český Těšín
46.Kerzl Viktor2 Frýdek-Místek
46.Tomaszewiczová Lucie2Ostrava - Zábřeh
48.Kaleta Matouš0,5Ostrava