Výsledky krajského kola 2018/19 - Středočeský kraj - kategorie EF

Zde můžete zobrazit: Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  
Kliknutím na mapku zobrazíte výsledky krajského kola v příslušném kraji.
mapka hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Středočeský kraj
(wiki)

Středočeský kraj, kategorie EF

Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  

Úspěšní řešitelé

Postupující do finále jsou zobrazení tučně.

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
1.Bálek David88,5 Příbram
2.Holubářová Anna73,7 Benešov
3.Pelantová Martina68Říčany
4.Kozel Vojtěch67 Příbram
5.Fryjauf Jiří64Kladno
6.Kraus Filip63,4 Příbram
7.Agulár Richard62,5 Příbram
8.Havránková Lucie59,7 Benešov

Další řešitelé

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
9.Štěpán Vojtěch51,2 Benešov
9.Svoboda David51,2 Čáslav
11.Švarc Jakub48,4 Benešov
12.Tomková Zuzana46 Benešov
13.Beranová Eliška45,5Mladá Boleslav
14.Škorpil Mikuláš44,7Říčany
15.Novák Matthew41Říčany
16.Vaněčková Blanka37Rakovník
17.Musilová Adéla36,9 Divišov
18.Vadinská Denisa35,5Říčany
19.Brychnáč Jan33Říčany
20.Pikal Jakub31,5Benešov
21.Plechatá Valentýna31Benešov
22.Seidlová Dana27,6 Divišov
23.Glacnerová Ema27 Říčany
24.Stantejská Emily25,8Kladno
25.Weber Richard24,1 Čáslav
26.Kulakovský Šimon24 Divišov
27.Volfová Sára22,4 Benešov
28.Václavík Matěj22,1Benešov
29.Čížková Nikola22 Divišov
30.Filipp Martin21 Slaný
31.Lánová Pavlína20,5 Milín
31.Prendká Klaudie20,5Příbram
31.Ráczová Kateřina20,5Příbram
34.Kubeš Martin20,1 Čáslav
35.Crhán Jáchym19 Benešov
35.Zelenková Michaela19 Milín
37.Zámyslická Barbora17Ondřejov
38.Melicharová Kristýna16,1 Milín
39.Mrvík Tadeáš15,1Příbram
40.Štětka Jan11,5 Příbram
41.Koldinský Aleš11Suchdol u Kutné Hory
41.Srbová Kateřina11 Benešov
43.Hedvík Petr10 Benešov
43.Konopiský Marek10 Benešov
45.Šmejkal Daniel8Suchdol u Kutné Hory
46.Bočková Daniela6Mladá Boleslav
47.Eichlerová Agáta4 Divišov
47.Ježková Klára4 Divišov
49.Natana Claudia Iva1 Milín