Výsledky krajského kola 2018/19 - Jihomoravský kraj - kategorie EF

Zde můžete zobrazit: Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  
Kliknutím na mapku zobrazíte výsledky krajského kola v příslušném kraji.
mapka hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Jihomoravský kraj
(wiki)

Jihomoravský kraj, kategorie EF

Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  

Úspěšní řešitelé

Postupující do finále jsou zobrazení tučně.

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
1.Zamazal Matěj76,5 Brno
2.Strejčková Zora75,6Brno
3.Žižka Rudolf75Brno
4.Genčur Šimon73,5 Brno
5.Lattenberg Jiří73Brno
6.Rohelová Kateřina65,4Brno
7.Kovář Martin65,2Kyjov
8.Vymazalová Jana57,3Břeclav
9.Ježek Tomáš53,5Brno

Další řešitelé

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
10.Hanák Ondřej51,8Brno
11.Čechová Anežka46Mikulov
12.Klapetek Jan43Brno
13.Pexová Kristýna42Zastávka
14.Kumšta Vavřinec39,5Břeclav
15.Puchýř David39,4Brno
16.Vlašicová Michaela38,5Břeclav
17.Dvořáková Veronika37Tišnov
18.Kříž Zdeněk36Zastávka
19.Priknerová Kristina34Tišnov
20.Křetínský Štěpán31,4Brno
21.Slatinský Erik31Břeclav
22.Cibochová Eliška30,5Brno
23.Gajárková Barbora29Brno
24.Zugárek Ondřej28Břeclav
25.Adamíková Tereza27,5Brno - Bystrc
25.Dehner William27,5Hodonice
27.Borková Silvie27,3Brno - Bystrc
28.Soudek Tomáš27 Tišnov
29.Křížová Hana25,2 Ivančice
30.Havlíková Ivana24Břeclav
31.Blaha Kryštof23Brno
32.Borková Lucie22,5Brno - Bystrc
33.Tieku Tony22 Brno
34.Schubert Václav21Břeclav
35.Rogiewicz Jakub20Brno - Bystrc
36.Galvánek David19Zastávka
36.Šťastný Pavel19Brno
38.Holík Jan17Brno
39.Burianová Julie15Tišnov
39.Šmídová Kateřina15Brno
41.Foukalová Denisa13 Velké Bílovice
42.Jeřábková Karolína12Brno
42.Plodek Martin12Břeclav
44.Nguyen Jan1,5Tišnov
45.Šimečková Klaudie1Kyjov
46.Marišler Tomáš0,1Tišnov
46.Tabarka Dan0,1Brno - Bystrc