Výsledky krajského kola 2018/19 - Moravskoslezský kraj - kategorie EF

Zde můžete zobrazit: Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  
Kliknutím na mapku zobrazíte výsledky krajského kola v příslušném kraji.
mapka hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj
(wiki)

Moravskoslezský kraj, kategorie EF

Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  

Úspěšní řešitelé

Postupující do finále jsou zobrazení tučně.

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
1.Linhart Lukáš79 Frýdek-Místek
2.Svoboda Tomáš73,5 Dobrá
3.Drábek Antonín70 Opava
4.Habrnál Martin68,5 Frýdek-Místek
5.Martynek Petr68 Třinec
6.Francúz Marek67,1Karviná-Nové Město
7.Jochim Ondřej66,5 Opava
8.Kubik Rudolf60 Třinec
9.Havrlant David59,5Ostrava - Poruba
10.Kreutziger Tomáš55,1 Frýdek-Místek
11.Brus Jiří55 Frýdek-Místek
12.Gřunděl Robin54,5 Frýdek-Místek
13.Valášek Petr53,5 Opava

Další řešitelé

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
14.Luzar Jan50,7 Frýdek-Místek
15.Maslowski Marek49,4 Frýdek-Místek
16.Volný Tomáš49,2 Frýdek-Místek
17.Olchawski Matěj48,5Ostrava - Zábřeh
18.Staník Lukáš46 Ostrava-Poruba
19.Horečka Viliam44,1 Frýdek-Místek
20.Širůček Ondřej42,6Bílovec
21.Rubišarová Kateřina41,5Ostrava - Poruba
22.Jozek Vojtěch40,6Bílovec
23.Janoušek Tomáš40Ostrava - Poruba
24.Vodný Antonín39,5Bílovec
25.Widenka Daniel38,5Český Těšín
26.Kruťa Ondřej38 Frýdek-Místek
27.Feilhauer Jakub37,1Bílovec
28.Vašátko Vojtěch35,35 Vítkov
29.Gavlová Lucie34,5 Frýdek-Místek
30.Recmaniok Adam33,1Český Těšín
31.Blahut Radovan31,6Karviná-Nové Město
31.Šindlářová Sabina31,6 Opava
33.Pobucký Matěj30,900000000000002 Frýdek-Místek
34.Jursová Magdaléna29 Frýdek-Místek
35.Rusz Vojtěch27,6Karviná-Nové Město
36.Janecký Petr27,5 Frýdek-Místek
37.Jastrzembski Martin27,1Karviná - Mizerov
38.Loubal Vojtěch26Český Těšín
39.Gabler Sebastian25,1Karviná-Nové Město
39.Juřička David25,1Karviná - Mizerov
39.Tomala Adam25,1Karviná-Nové Město
42.Chorobik Jan25 Frýdek-Místek
43.Saviola Dorota24,5 Ostrava-Poruba
44.Hlisnikovský Šimon24 Frýdek-Místek
45.Slípek Jakub21,1 Frýdek-Místek
46.Funioková Adéla21Český Těšín
46.Římánková Aneta21Český Těšín
48.Daňa Matěj20,1Bílovec
49.Kubo Matěj19,1Orlová-Lutyně
50.Ligus Martin19Orlová-Lutyně
50.Strakoš Jakub19 Frýdek-Místek
52.Chrostek Martin18,8 Frýdek-Místek
52.Jakubík Vojtěch18,8 Vítkov
54.Kubinová Julie18,1Orlová-Lutyně
55.Frydrych Vojtěch18 Frýdek-Místek
55.Scheidel Martin18 Opava
55.Stacha Robin18Ostrava
58.Heryán Michal17,8 Frýdek-Místek
59.Dobeš Jakub17 Frýdek-Místek
60.Remková Markéta16,3Orlová-Lutyně
61.Klos František16 Frýdek-Místek
62.Jendrulek Pavel15Český Těšín
62.Klubalová Adéla15 Opava
62.Lakota Ondřej15Ostrava - Poruba
65.Šrajer Matěj14,1 Frýdek-Místek
66.Svoboda Rafael14 Opava
67.Hýbel Jakub13,3 Vítkov
68.Hanusek Adam13,1Karviná-Nové Město
69.Farník Václav13 Frýdek-Místek
70.Ruský Filip12Opava
71.Repko Ondřej11,6 Vítkov
71.Zmija Martin11,6Karviná-Nové Město
73.Graffy Adam8,1 Ostrava-Poruba
74.Hrbáč Tomáš6Ostrava - Poruba
75.Hýžová Anna5Ostrava - Poruba
75.Něníčková Andrea5Ostrava - Poruba
75.Nowak Matyáš5Český Těšín
75.Sedlák Pavel5Orlová-Lutyně
79.Tomčíková Eliška4,1 Vrbno pod Pradědem
80.Seemann Jan3 Opava
81.Gorná Lucie0,1Bílovec
81.Jurašková Klára0,1Bílovec