Výsledky krajského kola 2018/19 - Pardubický kraj - kategorie EF

Zde můžete zobrazit: Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  
Kliknutím na mapku zobrazíte výsledky krajského kola v příslušném kraji.
mapka hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Pardubický kraj
(wiki)

Pardubický kraj, kategorie EF

Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  

Úspěšní řešitelé

Postupující do finále jsou zobrazení tučně.

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
1.Černá Adéla71,7 Pardubice
2.Smetana Michal69 Chrudim
3.Poláčková Markéta67 Pardubice
4.Kalista Martin64,5Ústí nad Orlicí
5.Novotný Marek62 Pardubice
5.Samoel Diviš62 Česká Třebová
5.Švestková Pavlína62 Pardubice
8.Janáčková Babora54,4 Pardubice
9.Pešavová Anna54,2 Pardubice

Další řešitelé

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
10.Konstantinovová Lenka51,7 Pardubice
11.Sýkora Jan46 Česká Třebová
12.Ludvíková Ivana45,5 Pardubice
13.Hermann Matyáš43,8 Pardubice
14.Zyklová Nicol43,4 Pardubice
15.Čebićová Maria Julia43,2 Pardubice
16.Dvořáková Nikol42,8 Pardubice
17.Cerhák Votěch40Březová nad Svitavou
18.Klemová Viktorie39,4 Pardubice
19.Franc Michal37 Pardubice
20.Hlavničková Anna36,5 Pardubice
21.Belej David34,5 Pardubice
22.Vasili Anastasia33 Pardubice
23.Štipský Richard31,7 Pardubice
24.Kačírková Emma31 Pardubice
24.Kašpar Jan31 Pardubice
26.Čížek Luboš30,6 Pardubice
27.Šerák Marek26Ústí nad Orlicí
28.Jokešová Karolína25,5Holice
29.Racková Eliška25 Pardubice
30.Vinklárková Klára24 Pardubice
30.Vlašičová Barbora24 Pardubice
32.Varhaník Štěpán23 Chrudim
33.Kala Richard22 Pardubice
33.Vohralík Filip22Holice
35.Karafiátová Michaela21,5 Pardubice
35.Vaško Gabriel21,5 Pardubice
37.Tafra Ivo20 Pardubice
38.Boštíková Hana19 Česká Třebová
38.Semerád Miroslav19 Pardubice
40.Starý Petr17 Chrudim
41.Novotný Adam16 Pardubice
42.Jasanský Jan15 Česká Třebová
43.Pokorný Jakub10,5Ústí nad Orlicí
44.Kubín Jakub Oliver9Moravská Třebová
45.Shánělová Tereza3 Pardubice
46.Adámek Viktor0,1Ústí nad Orlicí