Výsledky krajského kola 2018/19 - Plzeňský kraj - kategorie EF

Zde můžete zobrazit: Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  
Kliknutím na mapku zobrazíte výsledky krajského kola v příslušném kraji.
mapka hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Plzeňský kraj
(wiki)

Plzeňský kraj, kategorie EF

Právě je vybrána kategorie EF.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  

Úspěšní řešitelé

Postupující do finále jsou zobrazení tučně.

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
1.Voltrová Tereza80,5Plzeň
2.Jiříčková Vladimíra77,5Klatovy
3.Drudíková Lenka75,5Klatovy
4.Němec David74 Plzeň
5.Kilbergr Martin70 Žinkovy
6.Zemanová Eliška65,8 Rokycany
7.Čákora Ladislav64,6 Plzeň
8.Čechura Vojtěch64,5 Stříbro
9.Doležal Josef64Plzeň
10.Kučera Kristián63,5Klatovy
11.Nováček Ondřej62Klatovy
12.Karpíšková Daniela54,5 Plzeň

Další řešitelé

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
13.Vlach Šimon49,5Blovice
14.Schuppler Dominik49 Plasy
15.Špulák Damien47,5 Plzeň
16.Baloun Šimon45,5Plzeň
17.Trhlíková Klaudie45,2Blovice
18.Tříska Adam45 Žinkovy
19.Rottenbornová Ivana39Plzeň
20.Štampach Matěj35Klatovy
21.Škoda Jiří33 Plzeň
21.Šubrt Dominik33 Plasy
23.Svoboda Michal32 Plzeň
24.Tetřevová Anežka31,5 Plzeň
25.Chaloupka Jan30Klatovy
26.Chaloupka Jan29,2 Plzeň
27.Pešek Matouš27Klatovy
28.Soukup Ondřej26,6 Rokycany
29.Benda Karel26Domažlice
30.Perdoková Anna25 Plzeň
31.Fránová Lucie21,1 Plzeň
32.Batko Šimon21Domažlice
32.Hasch Michael21 Plasy
32.Nejezchleba Michal21 Plzeň
35.Gabriel Adam19 Plzeň
36.Taut Karel18 Plasy
37.Břečka Vojtěch17,2 Plzeň
38.Mihok Matěj17 Plzeň
39.Pechar Petr16,1 Rokycany
40.Babuljak František14 Rokycany
40.Lukeš Ondřej14 Plzeň
42.Rada Karel13,5 Plzeň
43.Šarlinger Ondřej12 Plasy
44.Chvátal Timo Jaakob11,5 Stříbro
45.Kůs František11 Žinkovy
46.Matúš Marek9,5 Stříbro
47.Čarnogurský Jakub8Rokycany
48.Raunerová Alena4,5 Plzeň
49.Frank Oliver3,5 Plzeň