Výsledky krajského kola 2018/19 - Jihomoravský kraj - kategorie GH

Zde můžete zobrazit: Právě je vybrána kategorie GH.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  
Kliknutím na mapku zobrazíte výsledky krajského kola v příslušném kraji.
mapka hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Jihomoravský kraj
(wiki)

Jihomoravský kraj, kategorie GH

Právě je vybrána kategorie GH.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  

Úspěšní řešitelé

Postupující do finále jsou zobrazení tučně.

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
1.Kasprzak Filip92 Brno
2.Hrabovská Kristýna91Břeclav
2.Kalenda Marek91Brno - Bystrc
4.Kořínek Martin90,5Kyjov
5.Hermanová Kateřina90Břeclav
6.Freyová Adéla87,7 Šlapanice
7.Šicner Matěj86,2Brno
8.Urbanec Vojtěch85Vyškov
9.Račanský Jiří83Brno
10.Souchop Jan82,4Mikulov
11.Chalupník Štěpán80Tišnov
12.Lesovský Ondřej78,15Kyjov
13.Řehák Tomáš76Brno
14.Bártová Pavla75,2 Brno
15.Dvořáková Jitka75Kyjov
16.Formánková Bára71,5Znojmo
17.Radmilová Lucie70Kyjov
18.Merta Jakub69,6Brno - Bystrc
19.Čechová Adéla68Břeclav
19.Soják Ondřej68Brno - Bystrc
21.Šálek Tobias67Břeclav
22.Žďárská Apolena66Břeclav
23.Frýdek Jan65Břeclav
24.Varaja Josef64Hodonice
25.Genčur Filip60 Brno
25.Peřinová Lucie60Kyjov
27.Chlup Zdeněk59Znojmo
28.Kačmařík Roman58,8 Brno

Další řešitelé

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
29.Bulínová Aneta58Hodonice
29.Machálková Žaneta58Kyjov
31.Němec Vít56Hodonice
32.Směšný Jakub53,9 Brno
33.Bauerová Klára53,8Brno
34.Balík Vojtěch53Hodonice
34.Barančic Jakub53Břeclav
34.Machař Matyáš53 Brno
34.Svoboda Marek53Hodonice
38.Fricová Izabela51Kyjov
38.Taft Oliver51Brno
40.Hrnčiar Ondřej50Břeclav
40.Kebrlová Zuzana50Brno
42.Krejčí Věra Marie49Brno
43.Moudrý Vojtěch48Kyjov
44.Klozová Magdalena46 Šlapanice
45.Hrubý Vít44Brno
46.Burda Jakub40Znojmo
47.Blahová Lucie36 Dubňany
48.Riegl Jan35 Dubňany
49.Bočková Laura33,8 Tišnov
50.Bábíčková Valerie33 Dubňany
51.Sedlák Daniel32,7Rajhrad
52.Jůzová Magdaléna32Brno - Bystrc
52.Kratochvílová Natálie32 Dubňany
52.Protivínská Kateřina32 Drásov
52.Vaculíková Lenka32 Dubňany
56.Jančík Filip31 Dubňany
57.Fojtová Ingrid30Brno
57.Fojtová Karin30Brno
57.Konvička Martin30Znojmo
60.Řeháková Anežka29 Brno
61.Jasanský Václav28 Brno
61.Malík Petr28 Dubňany
61.Oborná Karolína28Znojmo
64.Doubrava Daniel27 Dubňany
64.Geršl Petr27Brno
64.Lopaurová Veronika27 Brno
67.Cacková Klára26Tišnov
67.Paulenka Adam26Znojmo
67.Skopalová Aneta26Znojmo
67.Votrubcová Markéta26 Dubňany
71.Do Thai Anh Alex25 Brno
71.Matula Ondřej25 Šlapanice
71.Růžička Prokop25Kyjov
71.Špačková Gabriela25Břeclav
71.Záviška Petr25 Brno
76.Frolich David24 Velké Bílovice
77.Hasíková Berenika23 Dubňany
77.Kocourková Eliška23Brno
77.Kučerová Ludmila23Brno
77.Pleskačová Tereza23 Tišnov
77.Šebestová Aneta23Kyjov
77.Toušek Adam23Kyjov
77.Uherek Ondřej23 Dubňany
84.Dobešová Pavlína22 Brno
84.Drobek Tomáš22 Brno
84.Kovaříková Lenka22 Brno
87.Chytil Jiří21 Dubňany
87.Foral Adam21 Drásov
87.Jíša František21Znojmo
87.Musil Filip21Brno
87.Nguyen Thi Mai Phuong21 Velké Bílovice
92.Šaradinová Veronika20 Dubňany
92.Šuchová Lucie20 Dubňany
94.Rybnikář Vilém19 Dubňany
95.Beníček Petr18 Drásov
95.Kudláčová Kristýna18Kyjov
95.Pavková Bára18Znojmo
98.Trávníčková Laura17 Dubňany
98.Všianská Monika17 Brno
98.Ženata Jakub17Kyjov
101.Maťák Michal15Břeclav
102.Ondroušková Michaela14 Drásov
103.Dvořáčková Natali12 Drásov
104.Kvasnička Václav10 Brno
105.Turbová Elen9 Brno
106.Mikitka Matěj7Břeclav
107.Hanzlík Kryštof6 Šlapanice
108.Klimeš Oliver4Brno
108.Krulová Lucie4Brno
110.Volf Lukáš1Brno - Bystrc
111.Dlabáček Jan0 Brno