Výsledky krajského kola 2018/19 - Moravskoslezský kraj - kategorie CD

Zde můžete zobrazit: Právě je vybrána kategorie CD.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  
Kliknutím na mapku zobrazíte výsledky krajského kola v příslušném kraji.
mapka hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj
(wiki)

Moravskoslezský kraj, kategorie CD

Právě je vybrána kategorie CD.    Vyberte jinou kategorii: AB  CD  EF  GH  

Úspěšní řešitelé

Postupující do finále jsou zobrazení tučně.

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
1.Gemrot Robert137 Havířov - Město
2.Knápek Josef106Ostrava - Zábřeh
3.Fof Martin94,5 Opava
3.Mielec Radomir94,5Ostrava - Zábřeh
5.Bravanský Michal92,5Bílovec
6.Lacko Radek90 Havířov - Město
6.Pavelka Adam90 Opava

Další řešitelé

poř.příjmení a jménobodůměsto/obec školy
8.Krčková Helena80,5 Opava
9.Beckovský Martin69 Havířov - Město
10.Dvorský David65,5 Frýdek-Místek
11.Šik Jan64,5Frýdek-Místek
12.Czinege Daniel64Bílovec
13.Vajda Ondřej62 Opava
13.Vidlák Jan62Ostrava - Poruba
15.Stankov Patrik61,5Frýdek-Místek
16.Růžička Roman58Frýdek-Místek
17.Olešová Adéla57,5Frýdek-Místek
18.Karasová Sára56 Frýdek-Místek
19.Oborná Lucie54,5 Frýdek-Místek
20.Veličková Alexandra53Frýdek-Místek
21.Janošec Petr52,5Frýdek-Místek
21.Musálková Veronika52,5Frýdek-Místek
23.Šokalová Eliška48,5Frýdek-Místek
24.Mrowiecová Anna44Český Těšín
25.Myšák Daniel41,5 Opava
26.Polášek Vojěch40,5Ostrava
27.Večeřa Marek40Ostrava - Poruba
28.Marek Tomáš39Frýdek-Místek
29.Pavlincová Valerie34Český Těšín
30.Řapek Lukáš31Ostrava - Zábřeh
31.Hopflerová Anna28Ostrava - Poruba
31.Petřík Michal28Ostrava - Poruba
33.Hynčica Hugo25,5Ostrava - Poruba
34.Nocarová Patricie24,5Ostrava - Poruba
35.Knop - Kostka Jan22Ostrava
35.Mrázková Alice22Ostrava - Zábřeh
35.Telecký Matyáš22Ostrava
35.Třaskošová Adéla22Ostrava - Poruba
39.Jirout David21 Vítkov
39.Smyčková Lucie21Ostrava - Zábřeh
41.Hlaváček Jakub12Ostrava - Poruba
41.Malcharcziková Eliška12Ostrava - Zábřeh
43.Tran Dung Ngoc11Ostrava - Zábřeh
44.Soldán Tomáš3Ostrava - Poruba
45.Lakomá Alexandra0,5Ostrava - Poruba