Hlavní město Praha | Středočeský kraj | Jihočeský kraj | Plzeňský kraj | Karlovarský kraj | Ústecký kraj | Liberecký kraj | Královéhradecký kraj | Pardubický kraj | Kraj Vysočina | Jihomoravský kraj | Olomoucký kraj | Moravskoslezský kraj | Zlínský kraj
Hlavní město Praha - kategorie GH
Úspěšní řešitelé postupující do finále
Pořadí | Jméno | Škola | Bodů |
---|---|---|---|
1 | Veronika Jungmannová | Arcibiskupské gymnázium | 99 |
2 | David Hajný | Gymnázium Christiana Dopplera | 98 |
3 | Amálie Zemanová | Gymnázium Christiana Dopplera | 96 |
4 | Matyáš Lapáček | Gymnázium Budějovická | 93 |
5 | Amálie Kupčová | Gymnázium Nad Štolou | 92 |
Úspěšní řešitelé v dalším pořadí
Pořadí | Jméno | Škola | Bodů |
---|---|---|---|
6 | Matěj Půbal | Základní škola | 90 |
7 | Matyáš Blažíček | gymnázium Nad Alejí, Praha 6 | 88 |
8 | Vladimír Kopecký | Štefánikova hvězdárna | 87 |
9 | Antonín Navrátil | Základní škola | 78 |
10 | Dominik Vosátka | Základní škola | 70 |
11 | Přemysl Chejn | Gymnázium | 66 |
Další řešitelé
Pořadí | Jméno | Škola | Bodů |
---|---|---|---|
12 | Anna Humlová | Gymnázium | 43 |
13 | Ema Grande | Gymnázium Budějovická | 42 |
13 | Robert Mullis | ZŠ a MŠ Petřiny - jih | 42 |
15 | Patrik Šus | Základní škola | 38 |
16 | Joshua Gnanatheeswaran | Gymnázium Budějovická | 33 |
17 | Karla Marie Slavíková | Gymnázium | 31 |
17 | Šimon Rott | Základní škola | 31 |
19 | Anna Fišerová | Gymnázium Ústavní | 29 |
20 | Helena Hladká | Štefánikova hvězdárna | 27 |
21 | Ondřej Marek | Arcibiskupské gymnázium | 26 |
21 | Bořek Slouka | Gymnázium Přírodní škola | 26 |
21 | Adéla Matějková | Gymnázium Budějovická | 26 |
21 | Vítek Číž | Gymnázium Budějovická | 26 |
21 | David Jašari | ZŠ Karla Čapka | 26 |
26 | Michaela Čermáková | Štefánikova hvězdárna | 25 |
27 | Šimon Boháč | Gymnázium Budějovická | 24 |
27 | Adam Špringer | Gymnázium Ústavní | 24 |
29 | Jakub Sýkora | Základní škola | 23 |
29 | Babeta Ošťádalová | ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek | 23 |
31 | Martin málek | Gymnázium Ústavní | 21 |
31 | Matěj Gutten | Základní škola | 21 |
33 | Daniel Šedina | Základní škola | 20 |
34 | Emma Bulanova | ZŠ a MŠ Petřiny - jih | 19 |
34 | Klaudie Horáčková | Gymnázium Ústavní | 19 |
36 | Aneta Zikmundová | Gymnázium Nad Štolou | 18 |
36 | Anna Seböková | ZŠ a MŠ Barrandov | 18 |
36 | Darja Staso | ZŠ a MŠ Barrandov | 18 |
39 | Dominik Jech | Soukromá ZŠ Cesta k úspěchu, s.r.o. | 17 |
39 | Ema Zemánková | Gymnázium Ústavní | 17 |
41 | Jan Sláma | Základní škola | 13 |
41 | Matyáš Čížek | Základní škola | 13 |
43 | Markéta Kotyzová | Gymnázium Ústavní | 12 |
44 | Eliška Kostlivá | Gymnázium Ústavní | 11 |
45 | Marie Tomolya | Gymnázium Ústavní | 7 |
46 | Vojtěch Pelikán | Gymnázium Budějovická | 4 |
47 | Eliška Žemličková | Gymnázium Ústavní | 2 |